Заклади дошкільної освіти: Підготовка до опалювального сезону

Робота дошкільних закладів нашого регіону потроху відновлюється і невдовзі стартуватиме черговий опалювальний сезон. Уповноважена комісія проінспектувала дошкільні заклади з цього питання. Вирішено частково замінити найбільше аварійні ділянки системи у закладах аби сезон розпочався вчасно та без неприємних сюрпризів. Ремонтні роботи будуть здійснюватися поетапно, починаючи з найбільш проблемних ділянок, до повної заміни всієї системи кожного закладу. Ця проблема на наш погляд найболючіша, тому що опалювальна система у всіх закладах, без винятку, уже по всіх термінах експлуатації застаріла. Необхідні кошти виділено. Роботи розпочато. Жоден заклад не буде поза увагою.
Ділимося нашими першими «теплими» результатами.

В закладі дошкільної освіти №15 «Лелеченька» був здійснений поточний ремонт системи опалення, а саме часткова заміна застарілих труб та важливих ланок.

«Тепло і затишок основні незамінні чинники та складові здорового та комфортного перебування дітей у дошкільних закладах. Все що стосується належних умов для дітей нам важливе та пріоритетне!», –  Демко Іван Антонович, директор ТзОВ «Еко тепло Дрогобич».

Залишити коментар