Встановлено електричні тельфери на кисневих станціях у КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР

На теперішній час у КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР  збудовані дві кисневі станції, а саме для терапевтичного та інфекційного відділень.  Кисневі балони до станцій зазвичай доставляються у великих об’ємах (у металевих касетах по 6-8 штук). Орієнтовна вага одного повного балону від 60 до 80 кг (в залежності від його об’єму). Розвантажити таку вагу не просто, тому були встановлені електричні тельфери для їх швидкого та зручного транспортування та переміщення.
Демонструємо виконані роботи.

Урочисте відкриття поліклінічного відділення у КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР

Розпочалися ремонтні роботи у березні цього року.
Був здійснений капітальний ремонт першого та другого поверхів. А саме коридорів, кабінетів, технічних приміщень та санвузлів (для маломобільних груп населення також). Виконані роботи включали: заміну підлог, улаштування конструкцій підвісних стель, заміну освітлення, сантехніки, улаштування холодного та гарячого водопостачання, улаштування водовідведення та каналізації, заміну дверей. Також на вході у відділення Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію у повністю оновленій та сучасній реєстратурі і зможете залишити верхній одяг у гардеробі (для зручності персоналу, пацієнтів, відвідувачів).
На теперішній час КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР є однією з ковідних лікарень Львівщини з хорошим оснащенням. Уже є дві кисневі станції, також автономна дизельна електростанція (на випадок незапланованих відключень електропостачання), утилізатор для спалювання медичних відходів. Також невдовзі планується встановлення електричних тельферів для швидкого та зручного транспортування і розвантаження кисневих балонів у касетах (металевих контейнерах по 6-8 шт.) до кисневих станцій.
Урочисте відкриття Стебницького поліклінічного відділення (корпусу) відбулося 21 квітня.
Демонструємо виконані роботи ТзОВ “Еко Тепло Дрогобич”.

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка. Ірина Шулюк

Дрогобицька міська лікарня №1: Велика реконструкція приймального відділення завершується

Велика реконструкція приймального відділення Дрогобицької міської лікарні №1 за президентською програмою «Велике будівництво» завершується.
У стислі терміни кваліфікованими бригадами спеціалістів були виконані запроектовані роботи.
Це було вкрай важливо! Колосальна відповідальність перед громадою міста та району стимулювала та підштовхувала до якомога швидшого завершення робіт. Адже в теперішній складний час пандемії, це питання екстреної (невідкладної) допомоги є першочерговим і потребувало його реалізації. Відділення першої екстреної медицини це надважливий етап для первинної та точної діагностики пацієнта і подальшого його профільного лікування.
Всі будівельні та оздоблювальні роботи завершені, залишилися останні штрихи, а саме монтаж, встановлення та підключення медичного обладнання у готових процедурних, оглядових, операційних, кабінетах, монтаж меблів та устаткування, кінцева перевірка та запуск систем опалення, водопостачання, каналізації, систем вентиляції, відео нагляду, оповіщення і нарешті фінішна санітарна обробка всіх приміщень.
Лічені дні залишаються до початку повноцінної роботи повністю оновленого приймального відділення екстреної (невідкладної) медицини.
Відкриття заплановано на 21 січня 2021 року.
Нагадаємо роботи були розпочаті у жовтні 2020 року.

 

«Раді привітати усіх причетних із успішним завершенням цього масштабного проекту і висловити слова вдячності: залученим спеціалістам, робітникам, працівникам офісу, замовнику в особі генерального директора Дрогобицької міської лікарні №1, Коцюбі Андрію Єгоровичу за підтримку та сприяння. Також голові Дрогобицької ОТГ Кучмі Тарасу Ярославовичу за контроль та налагоджений діалог між всіма структурами. Ми це зробили!!!», – Демко Іван Антонович, директор «Екотепло Дрогобич».

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка, Марія Волошин

Капітальний ремонт благоустрою території КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР

У попередній статті про Стебницьку міську лікарню ми вже Вам розповіли про яскравий оновлений фасад закладу і коротко зробили анонс про майбутнє влаштування благоустрою території. Тепер демонструємо вже виконані роботи по капітальному ремонту благоустрою території поліклінічного відділення Стебницької міської лікарні.
Виконано замощення подвір’я бруківкою, зроблено водовідвід стічних вод у каналізаційний колектор, встановлено пандус для маломобільних груп населення, встановлено автоматичний шлагбаум для регулювання в’їзду на територію транспорту, а також ворота та хвіртку для пішого заходу на територію поліклінічного відділення. Демонструємо те що було і як стало.

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка

Рятувальна операція: Підпірна стінка на вулиці Стрийській, 103

Про цю підпірну стінку мешканці району добре знають. Час, природні умови і не без людського фактору, в сукупності, призвело до часткової її руйнації. Ця несуча стіна утримує великий масив ґрунту і житлових будинків та слугує опорою при перепаді висоти на даній ділянці, укріплення і захисту від сповзання, і обвалення даного масиву. Її руйнування привело б до катастрофічних наслідків. Час був не на нашій стороні і це здавалося неможливим. Але ціна спокійного та безпечного життя мешканців навколишніх будинків стала поштовхом і стимулом до рішучих дій.

«Взялися за цю нелегку справу і зробили! Працювали сумлінно, оперативно та у дві зміни. Це перший етап, який успішно завершений. Справа обов’язково буде доведена до завершення, бо безпека мешканців на першому місці», – Демко Іван Антонович, директор ТзОВ «Екотепло Дрогобич».

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка

Новий яскравий фасад Стебницької міської лікарні

За останні два роки в Стебницькій міській лікарні було зроблено багато ремонтних робіт по відділеннях. Деякі були повністю оновлені, а деякі частковими ремонтами. З’явилися вкрай необхідні прибудови – це киснева станція, утилізатор медичних відходів. Заплановане будівництво ще однієї кисневої станції, бо в зв’язку із пандемією це надзвичайно потрібно. Нарешті лікарня оновлена і ззовні.
А як анонс розкажемо Вам, що невдовзі буде також здійснено капітальний ремонт благоустрою території поліклінічного відділення Стебницької міської лікарні, а саме замощення бруківкою подвір’я, встановлення пандуса для маломобільних груп населення, встановлення шлагбаума для регулювання в’їзду на територію.
Демонструємо новий яскравий і нестандартний фасад КНП “Стебницька міська лікарня” ДМР.

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка

У Дрогобичі ще плюс один футбольний майданчик

Сучасний та гарний спортивний майданчик зі штучним покриттям для спорту та фізичного виховання облаштовано на території Гімназії №9 імені Героїв Ато, що по вулиці Фабрична. Таких спортмайданчиків налічується уже майже десяток. Роботи тривали з вересня по жовтень. Урочисте відкриття відбулося 6 листопада.
Неможливо приховати ці радісні емоції, які переповняють. З гордістю демонструємо чергове досягнення.

«Це все для наших дітей, бо вони вартують найкращого», – Демко Іван Антонович, директор ТзОВ «Екотепло Дрогобич».

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка, Андрій Габовський

ВЕЛИКА РЕКОНСТРУКЦІЯ: Оновлюється відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” ДМР

Багато хороших змін відбулося у секторі медичних закладів нашого регіону цьогоріч завдяки реалізації мікропроектів. А на завершення такого плідного року розпочато Велику реконструкцію приймального відділення Дрогобицької міської лікарні №1 за президентською програмою «Велике будівництво».
Роботи розпочато у жовтні і на сьогодні цей масштабний проект просувається хорошим темпом. Реалізацію «Великого будівництва» уже можна переглянути за посиланням і вони вражають результативністю:

https://www.facebook.com/velyke.bud/videos/1059382527820581

Це повне перепланування всіх кабінетів приймального відділення, заміна системи опалення, заміна всієї електропроводки, яка має бути розрахована на нове устаткування. Улаштування системи вентиляції, відео нагляду, системи оповіщення. Вже витягується прибудова на гаражний бокс на дві машини швидкої допомоги та влаштовується новий заїзд через бокс до приймального відділення. Завершена робота по гідроізоляції фундаменту будівлі і розпочато роботи по утепленню фасаду. Також по проекту запланована прибудова кисневої станції. Всі роботи ведуться згідно проекту, злагоджено, послідовно, професійно та під чітким керівництвом всіх сторін, а саме авторського, технічного нагляду, замовника та генпідрядника «Екотепло Дрогобич». Завершення будівництва заплановане до кінця 2021 року.

«Це повна трансформація, перезавантаження та перевтілення нашої екстреної (невідкладної) медицини. Гідні умови для кожного пацієнта уже на початковому і найголовнішому етапі при його поступленні до медичного закладу. Докладаємо максимум зусиль та відповідальності для реалізації такого масштабного проекту. Уже скоро…..», –  Демко Іван Антонович, директор «Екотепло Дрогобич».

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка

Дрогобицька міська лікарня №1: Оновлене неврологічне відділення

Малими кроками, поступово, але  впевнено до великих змін та успішно продовжуються оновлення відділень нашої КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР дійшла черга і до неврологічного відділення.

Зроблений ремонт коридору, а саме заміна дверей до палат, процедурних, кабінетів, санвузлів. Улаштовано підвісні стелі, освітлення, замінено старе дерев’яне  підлогове покриття на нове з керамічних плиток, а також шпаклювання та фарбування стін, заміна водяних труб та сантехніки.

Виконані всі роботи, що заплановані на даний проєкт з капітального ремонту приміщень неврологічного відділення для якісної роботи працівників, персоналу та для комфортного перебування та лікування пацієнтів.

«Будьмо всі здорові! Продовжуємо працювати!», – Демко Іван Антонович, директор ТзОВ «Екотепло Дрогобич».

Ділимося результатами.

Автор: Марія Пташка

Фото: Марія Пташка

Відремонтований спортзал у Дрогобицькому музичному коледжі імені В. Барвінського

Розповімо Вам про втілення чергового мікропроекту. Мова йде про ремонт підлогового покриття спортзалу у КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В. Барвінського». Була здійснена повна заміна старого дерев’яного підлогового покриття на новий сучасний спортивний лінолеум, який відповідає всім нормам та стандартам для комфортного проведення занять із фізичного виховання. У кожному навчальному закладі для фізичного виховання мають бути відповідні умови, тому що фізичне здоров’я це перша і основна складова для успішного навчання та розвитку кожної дитини.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009994995986

«Дякуємо за теплі слова подяки дирекції та колективу КЗ ЛОР «Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського. Робимо все, що у наших силах якісно та професійно. Завжди готові допомогти», – Демко Іван Антонович, директор ТзОВ «Еко тепло Дрогобич».