Дрогобич стає красивішим та европейським: ринок з вулиці Шолом-Алейхема перенесуть

Цьогоріч 22 квітня, розпочалися роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Шолом-Алейхема ( від вул. Івана Мазепи до вул. Малий Ринок ).
Петиція про облаштування на вулиці Шолом-Алейхема сучасного паркінгу була зареєстрована ще у 2018 році на сайті міської ради. На черговому засіданні виконкому вона була розглянута і отримала необхідну кількість голосів.
У 2019 році на засіданні виконавчого комітету ДМР було прийнято рішення про облаштування автостоянки на вулиці Шолом — Алейхема. Згідно проєкту на території, відведеній під паркову, встановлять обмежувачі руху та паркомат для сплати за паркування автомобіля.
Підприємцям обіцяють нові місця на вулиці Володимира Великого, поруч з Парком Новонароджених. В адміністрації КП “Дрогобицький Ринок” запевняють, що місця для торгівлі будуть і люди одразу після карантину зможуть продовжити свою діяльність вже на новому місці.

 

«Старовинний Дрогобич – місто знаменитих людей, місто найстарішої в Європі солеварні, місто унікальних архітектурних пам’яток, що приваблює численних туристичних гостей. Наше місто повинне розвиватись та ставати ще кращим, тому першочерговим обов’язком городян нашого міста, максимально цьому сприяти», – Демко Іван Антонович, директор ТзОВ «Еко тепло Дрогобич»

 

Залишити коментар