У хірургічному корпусі Дрогобицької міської лікарні №1 презентували нове рентгенівське обладнання.

У хірургічному корпусі Дрогобицької міської лікарні №1 презентували нове рентгенівське обладнання.

У понеділок, 4 вересня, у хірургічному корпусі Дрогобицької міської лікарні №1 відбулася презентація оновленого рентген-кабінету. Участь у презентації взяли заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Василь Качмар, начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, медичні працівники на чолі з керівником лікарні Володимиром Бігуняком.

Нове рентген-обладнання японської фірми “Toshiba” було придбано в межах програми підтримки Уряду Японії на загальну вартість понад 2 млн грн.

Як повідомили медики, які відповідають за роботу рентген-кабінету, за допомогою нового сучасного обладнання, результати обстеження можна отримати за лічені секунди. Даний вид обстеження не потребує застосування рентгенівської плівки, що сприяє пришвидшенню формування медичного висновку для визначення подальшої тактики лікування.

Своєю чергою міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що поступове оновлення матеріально-технічної бази лікарень міста Дрогобича сприятиме формуванню довіри пацієнтів до медичного персоналу, окрім того, ці позитивні зміни сприятимуть якісному обстеженню пацієнтів. Відтак міський очільник подякував усім пристунім за те, що активно долучилися до закупівлі обладнання та підтримують зміни у медичній галузі Дрогобича.

В ході презентації голова ЛОДА Олег Синютка подарував працівникам рентгенологічного кабінету комп’ютерне обладнання, яке дозволить архівувати базу даних, здійснювати запис на портативні інформаційні носії та оперативно передавати інформацію лікарям для прийняття рішення.

Опісля делегація посадовців відвідала центр гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні, який розташований на території медичного містечка у Дрогобичі та Міжрайонний скринінговий центр, розташований на базі Дрогобицької міської лікарні №3.

Як зазначив начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, як рентгенівський кабінет першої лікарні, так і скринінговий центр проекту Світового банку, МОЗ України та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з онкопревенції зробить доступнішою та якіснішою діагностику для пацієнтів Дрогобиччини.

Додамо, з початку 2017 року, завдяки спільним зусиллям міського голови Дрогобича та депутатського корпусу, відділу охорони здоров’я та медичних працівників, за підтримки департаменту охорони здоров’я ЛОДА, заступника міністра охорони здоров’я України Романа Ілика та в.о. міністра Уляни Супрун, окрім структурних змін у галузі медицини міста здійснюються дієві кроки щодо покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів.

Залишити коментар